قوانین و مقررات

شرایط وقوانین استفاده از سرویس ها و خدمات بازرگانی عبد منافی

ورود کاربران به وب سایت بازرگانی عبد منافی هنگام استفاده از خدمات ارائه شده به معنی پذیرفتن شرایط و قوانین است،

ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بازرگانی عبدمنافی از سوی کاربر است

قوانین عمومی « انطباق کلیه رویه های بازرگانی عبدمنافی با قوانین جمهوری اسلامی٬ و کاربرنیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف مشتری یا کاربر  « به شخصی گفته می شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام وبسایت درج کرده و به ثبت سفارش می پردازد.

ارتباط الکترونیکی: هنگامی که شما سفارش اینترنتی خود را ثبت «خرید» می کنید ، در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد ، بازرگانی عبدمنافی به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ خواهد داد . لطفأ جهت انتقادات و پیشنهادت با ما در ارتباط باشید»

سیاست های حریم شخصی:  بازرگانی عبدمنافی از اطلاعات شخصی کاربران خود محافظت می کند و متعهد میشود که تکنولوژی مورد نیاز را برای شما توسعه دهد. همه مطالب از طریق هر یک از خدمات بازرگانی عبد منافی جزئی از اموال کمپانی محصوب می شود و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را دارد.

ثبت پردازش و ارسال سفارش:کلیه سفارش های ثبت شده به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف پردازش قرار می گیرد .
در صورتی که موجودی محصول به پایان رسیده باشد .حق کنسل کردن ان سفارش و یا استرداد وجه برای بازرگانی عبد منافی محفوظ است و یا مشتری می تواند بجای کالای تمام شده محصول دیگری را جایگزین کند.

خسارت در هنگام حمل و نقل: با توجه به اینکه تمامی کالاهای بازرگانی عبد منافی به صورت صحیح و سالم تحویل شرکت حمل ونقل می گردد ٬ هرگونه حادثه وارده بر عهده شرکت حمل ونقل می باشد.
اسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.

نمایندگی: بازرگانی عبد منافی کلیه خدمات را از طریق دفتر مرکزی پردازش می نماید ٬ لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی اطاع دهید.

ارسال: هر سفارش اصولی با توجه به «ارسال شرکت حمل و نقل» طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش می باشد .

بازگشت کالا تا سه روز از زمان خرید امکان پذیر است: مشتریان عزیز تا ۳ روز بعد از تحویل گرفتن کالا می توانند برای بازگشت کالا با پشتیبانی بازرگانی عبد منافی تماس بگیرند . پس از بررسی ٬ کمپانی با مشتری تماس می گیرد و وجه پرداختی کالا ظرف مدت ۳ الی ۵ روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

نقص یا اشکال در کالا: اگر محصول خریداری شده در موقع تحویل کالا دارای ایراد ظاهری باشد مشتری باید از تحویل کالا خودداری نماید در غیر این صورت از بازگشت کالا خارج می گردد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود: ۱( حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است) ۲(اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد مشتری باید هرچه سریعتر به واحد پیگیری اطلاع داده و تا ارجاع کامل کالا با پشتیبانی همکاری نماید.
اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شد باید طی مدت ۳ روز انصراف خود را به خدمات پس از فروش عبد منافی اعلام نماید. مرجوع کردن کالا در صورت مشکل دار بودن کالا امکان پذیر می باشد و هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری است.

#-تمامی محصولات وکالاهایی که به دست مشتریان محترم می رسد ٬ باید از نظر فیزیکی هیچ گونه عیب ٬ زدگی و اب خوردگی نداشته باشد در غیر این صورت مشتری حق برگرداندن کالا را طی مدت معلوم داراست.

#-تمامی محصوات وکالا های بازرگانی عبدمنافی ۳ روز ضمانت بازگشت کالا را دارد(همانند موقع تحویل) کالا هنگام ارجاع باید بدون زدگی واب خوردگی باشد
هزینه بارگیری ٬ انبار داری و حمل نقل کالا ها تماما به عهده مشتری محترم می باشد

#-این مجموعه هیچگونه مسٔولیتی در مورد عزیزان [نصاب ٬ نجار و….] ندارد و کلیه الزامات ان ها بر عهده مشتری محترم می باشد.

#-از مشتریان محتم خواهشمندیم هنگام تحویل سفارشات لطفا نیروی مورد نیاز برای تخلیه محصولات فوق حاضر باشد.

#-اگر محصولات برش خورده ٬ قطعه قطعه شده ویا زیر نور مستقیم افتاب قرار گیرد به هیچ وجه شامل ۳ روز ضمانت بازگشت کالا قرار نمی گیرد.(۳ روز ضمانت تعویض = حمایت از مشتری)